Съобщения
26.10.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 29.10 - 02.11. 2018 г.

ОБЛАСТ

Дата/период          Времетраене            Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 29.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Барахарска/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/

На 29.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Ковашка/Острец/, Марагидик/Острец/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

Община Ловеч  

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч:   00028л500л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М.Пенчев, Иван Т.Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил.Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил И Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 01.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радювене:   Бенковски, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Витоша, Вълко Тодоров, Вълчо Гетов, Гео Милев, Дебелец, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Марица, Митю Комитата, Опълченска, Панайот Волов, Първи Май, Раковски, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Христо Ясенов

На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Изгрев, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Свети Кирил И Методий, Съединение, Хаджи Димитър, Хан Крум, Черно Море, Шипка

На 02.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Осъмска

На 02.11.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Георги С.Раковски, Осъмска, Търговска, Цар Освободител

На 29.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Княз Александър I Батенберг, Княз Имеретински, Никола Петков, Отец Паисий

На 29.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Бачо Киро, Георги Мамарчев, Иван Вазов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Пиперска, Плиска

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил И Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, Мах.Оломан, Мах.Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Киркова Махала:   България

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Микре:   Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, Местн.Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Монтана:   Нов Живот

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Соколово, Общ. Ловеч:   България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски

На 29.10.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев

На 30.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   Здравец, Мизия

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къкрина:   Андрея Арабаджиев, Дружба, Илинден, Марин П.Луканов, Неофит Рилски, Патриарх Ефтимий, Райна Княгиня, Родината, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тепава:   Атанас Илиев, Зорница, Княз Борис, Княз Имеритински, Местност Каптажа, Оборище, Отец Паисий, Синчец, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   България, Дунав, Любен Каравелов, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Проф.Беньо Цонев, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Търговска

На 30.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Княз Имеретински, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баховица:   Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Пирин

На 31.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Умаревци:   Балатон, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Шипка

На 31.10.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 31.10.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 31.10.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Умаревци:   Местност Чоловски Баир, Опълченска

Община Луковит  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Александър Стамболийски, Възраждане, Деветнадесети Февруари, Кръгояр, Милин Камък, Момчилец, Никола Йорданов, Оряховска, Симов Дол, Съединение, Тополовска

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Тодоричене:   Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Сава Раковски, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Петко Р.Славейков, Рибарица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 29.10.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 29.10.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Луковит:   Възраждане, Гето Йошев, Данте, Коларска, Кръгояр, Никола Йорданов

На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Угърчин

На 31.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Луковит:   Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Велчо Комитата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Ивайло, Костен Дол, Никола Бонев, Петър Берон, Сан Стефано, Симов Дол, Шейново

Община Тетевен  

На 02.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Брязово, Георги Бенковски, Даковото

На 02.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков Дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, Бабинци

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен:   Васил Левски, Иван Вазов, Михал Койчев, Ненка Павлова, Павел Койчев, Първи Ноември, Хаджи Генчо, Хиляда Осемстотин И Първа

На 31.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Черни Вит

На 31.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   Присойка

На 31.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   62579.168.546.1, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Костина, Отец Кирил, Пи-62579.164.2

Община Троян  

На 01.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 02.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Вежен, Ген.Карцов, Македония, Пряспа

На 01.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Врабево:   Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 02.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Голяма Рибна

На 30.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Дрянска, Мах.Райковска

На 30.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Дядо Петър Табаков, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Минко Радковски, Петко Р.Славейков, Радецки, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Станев, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 31.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе

На 31.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Неофит Калчев, Хемус

На 31.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Ливадето, Мах.Калчевска

На 31.10.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Петко Р.Славейков, Стара Планина

Община Угърчин  

На 01.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Мах.Съевска

Община Ябланица  

На 01.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега:   Димчо Дебелянов, Златановци, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Опълченска, Стара Планина, Шипка

На 30.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   Бреза, Мах.Миревец, Миразчийска, Присойка

На 30.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген.Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв.54 Пл.Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

 

 
ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ ЛОВЕЧ
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска