Съобщения
04.01.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 7 - 13 януари 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Ловеч  

На 13.01.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 08.01.2019 г. /08:15 - 12:15 ч./ -  Ловеч: Княз Имеретински, Панайот Волов, Трети Март, Трети Март и Княз Имеритински, Червен Бряг

На 08.01.2019 г. /12:45 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Тодор Каблешков

На 09.01.2019 г. /08:15 - 12:15 ч./ -  Ловеч: Инж. Ненчо Ганев, Клокотница, Подп. Александър Кусев, Подп. Тутолмин, Тодор Каблешков, Трети Март, Харманска, Червен Бряг

На 09.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   на 10.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 09.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч./   на 10.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ -  Радювене

На 09.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   на 10.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 09.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Сливек: Трети Март

На 09.01.2019 г. /12:45 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Алексей Куропаткин, България, Васил Петлешков, Панайот Волов, Търговска

На 09.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./   на 10.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 09.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./   на 10.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./   на 11.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч./ -  Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 09.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./   на 10.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./   на 11.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч./ -  Катунец: Детелина

На 09.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./   на 10.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./   на 11.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 11.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч./ -  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балика, Бенковски, Бранковска, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марица, Местност Динковското, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първи Май, Раковски, Реката, Рила, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 11.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Изворче: 43952. 525. 0050, 43952. 525. 0050, Здравец, Здравец, Зеленика, Зеленика, Иглика, Иглика, Минзухар, Минзухар, Незабравка, Незабравка, Синчец, Синчец, Софийска, Софийска, Теменуга, Теменуга

На 11.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Катунец: Детелина, Детелина

На 11.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Радювене: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Асен Златаров, Балика, Балика, Бенковски, Бенковски, Бранковска, Бранковска, Васил Левски, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Велко Йонов Караджов, Веслец, Веслец, Ветрен, Ветрен, Витоша, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Гео Милев, Горча, Горча, Гробарска, Гробарска, Дебелец, Дебелец, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дългуша, Дългуша, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Искър, Искър, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Козя Стена, Козя Стена, Ловешка, Ловешка, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Марица, Марица, Местност Динковското, Местност Динковското, Митю Комитата, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Никола Д. Петков, Опълченска, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Пирин, Пирин, Полето, Полето, Първи Май, Първи Май, Раковски, Раковски, Реката, Реката, Рила, Рила, С. Радювене Цех, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Скобелевска, Скобелевска, Стоян Едрев, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Тодор Маринов, Топлик, Топлик, Тополница, Тополница, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Христо Ясенов

На 13.01.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 13.01.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 13.01.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К. Яворов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 13.01.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци

На 13.01.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С. Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

Община Луковит  

На 08.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 09.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 10.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 11.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 08.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 09.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 10.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 11.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 08.01.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   на 11.01.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Ъглен: Освобождение

Община Тетевен  

На 09.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Двадесет и Трети Септември, Емил Марков

На 09.01.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Михал Койчев, Ненка Павлова, Павел Койчев, Хаджи Генчо, Хиляда Осемстотин и Първа

На 10.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Глогово: Елов Дол, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местност Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Троян  

На 08.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Борима: Васил Левски, Васильов, Ген. Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети Септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър

На 08.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Борима: Бочо Дуковски, Георги Бенковски, Девети Септември, Димитър Рачев, Здравец, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стефан Караджа, Тинко Симов, Христо Ботев

На 09.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   на 10.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Балканец: Ген. Карцов, Христо Петков

На 10.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   на 11.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска