Съобщения
02.11.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 5 - 9 ноември 2018 г.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 05 – 09 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене            Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, махала Маришница, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

Община Ловеч  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р. Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 05.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: местност Синан Тепе, Осъмска, Хан Кубрат

На 05.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Априлов, Никола Вапцаров, Патриарх Евтимий, Райна Княгиня, Христо Смирненски

На 05.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: местност Полето, Северна Индустриална Зона

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Здравец, Кантон 11 12, местност Полето, Мизия, Могилата, Осъмска

На 06.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Пресяка: Александър Стамболийски, Иван Вазов, Любен Каравелов, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Съби Даскалов, Тодор Каблешков

На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Славяни: Свети Иван Рилски

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Васил Левски

На 06.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Пресяка: Георги Бенковски, Калето, Потока, Свети Кирил и Методи, Стефан Караджа

На 06.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Смочан: Васил Левски

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Георги Бенковски, Иван Вазов, Магильов, Селищен Дол, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шипка

На 07.11.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Ловеч: I кв. 2а, Източна Индустриална Зона

На 07.11.2018 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Ловеч: България, Свобода, Търговска

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Здравец, Мизия

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тепава: Атанас Илиев, Зорница, Княз Борис, Княз Имеритински, местност Каптажа, Оборище, Отец Паисий, Синчец, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Юрий А. Гагарин

На 08.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Дзс-М. Музговото

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Липовец, Марица, Осъм, Отец Паисий, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Черковна, Черна Река

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къкрина: Андрея Арабаджиев, Дружба, Илинден, Марин П. Луканов, Неофит Рилски, Патриарх Ефтимий, Райна Княгиня, Родината, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч

Община Луковит  

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Карлуково: Кариера Бдж

На 07.11.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Луковит: Гето Йошев, Данте, Никола Йорданов

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега: Долене

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Луковит

Община Тетевен  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Васил Левски, Еделвайс, Иван Вазов, Стара Планина

На 06.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото

На 09.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: 005041, 72343. 31. 148, махала Гечовото

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Козница, Лечо Гайдаря, Мария Михайлова, махала Козница, местност Балинци, Петрахиля

На 05.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Лечо Гайдаря

Община Троян  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Балабанско: махала Магунска, махала Мутевска, махала Факирска, Район Центъра

На 05.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Балабанско: Зона Вилите, махала Магунска, махала Факирска, Район Центъра

На 05.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Калейца: Васил Ватев, местност Калейшко Ханче

На 06.11.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, 73198. 503. 557, Бочо Донев, Буковец, Васил Левски, Власи Илиев, Д-Р Спас Бояджиев, Еделвайс, Захарий Зограф, Здравец, Канъчка, Кирил и Методий, Крайречна, Любен Каравелов, Минко Ив. Марковски, Минко Николов, Минко Радковски, Младост, Незабравка, Осми Март, Охрид, Пейо К. Яворов, Пенчо Х. Найденов, Петко Р. Славейков, Проф. Никола Шипковенски, Радецки, Симеон Велики, Стара Планина, Стефан Караджа, Тома Хитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черногор, Шипка

На 07.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Дунав, Дядо Христо Ковачът, Разклон Калейца

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 13:00 - 16:00 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Врабево: Антон Иванов, Арх. Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А. Гагарин

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, махала Маргатина, махала Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн. Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 07.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Д-Р Спас Бояджиев, Еделвайс, Захарий Зограф, Любен Каравелов, Минко Николов, Незабравка, Радецки, Симеон Велики, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 09.11.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен, Грънчарска, Изкуство, Пряспа, Стефан Стамболов

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добродан: Братя Пацекови, Девети Септември, Иван Данчев, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Станю Минков, Стара Планина

На 09.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Врабево: Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев, Царевец

На 09.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Врабево: Георги Димитров

Община Ябланица  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап. Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 07.11.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Драгойца, махала Драгойца, местност Голяма Гора, местност Цоловци

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Златна Панега: Шипка

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега: Димчо Дебелянов, Златановци, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Опълченска, Стара Планина, Шипка

 
ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ ЛОВЕЧ
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска