Съобщения
12.10.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 15 - 19 октомври 2018 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 16.10.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Възрожденска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Чуклата/Ново Село/

На 16.10.2018 г. /11:45 - 14:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Соколска/Острец/

На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Здравец/Видима/, Кв.Видима, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Местн.Видима, Минзухар/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Синчец/Видима/

Община Ловеч  

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, Местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 15.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Здравец, Кантон 11 12, Местност Полето, Мизия, Могилата, Осъмска

На 15.10.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Здравец, Мизия

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 09:15 - 13:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 16.10.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Баховица:   Свети Кирил И Методий

На 16.10.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Изгрев, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Стефан Караджа, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Катунец:   36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Ловеч

На 18.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Изворче:   43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 18.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:   Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 18.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Луковит

На 18.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 18.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Радювене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил И Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Акад.Иван Урумов, Доктор Съйко Съев, Отец Климент, Черно Море

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радювене:   Бенковски, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Витоша, Вълко Тодоров, Вълчо Гетов, Гео Милев, Дебелец, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Марица, Митю Комитата, Опълченска, Панайот Волов, Първи Май, Раковски, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Христо Ясенов

Община Луковит  

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Беленци:   Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, Местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Горник:   Делницата

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Карлуково:   36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Местност Григора, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 15.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 19.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Луковит:   Възраждане

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра, Стопански Двор

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Петревене:   Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, Местност Жп Спирка, Местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Румянцево:   Бела Лъка

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 15.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, Бабинци

На 16.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Георги Бенковски, Заводна, Нецов Дол, Павлов Дол

На 17.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Махала Свидово, Махала Скрибътна, Местност Глотното, Местност Гугуновото, Местност Пладнището, Местност Преграда, Местност Просеченик, Местност Скрибътна, Свидово

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Вежен, Ген.Владимир Вазов, Георги Бенковски, Заводна, Лъга, Любен Каравелов, Филип Тотьо, Царичина

На 19.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Васильово:   Георги Димитров, Иван Цачев Василев

На 19.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Местност Атанашкото

Община Троян  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката, Упи I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 15.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Любен Каравелов, Минко Радковски, Радецки, Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Лъгът

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Белиш:   Мах.Маргатина, Мах.Марковска, Мах.Минковска, Мах.Панамска, Микренска, Стара Планина

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна:   Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн.Балинцова, Местн.Липова Могила, Местн.Цветански, Христо Ботев

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707.504.148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Балкан, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил И Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах.Баба Стана, Мах.Коевски Ливадки, Мах.Радоевското, Местност Рътлината, Местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Еренско, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика, Кв.Ливадето, Кв.Ливадето, Ливадето, Ливадето, Мах.Дрянска, Мах.Дудевска, Мах.Калчевска, Мах.Миревска, Мах.Райковска, Мах.Сеновоза

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища На Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Миленча, М.Стойновска, М.Стругът, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 17.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Втора, Първа, Трета

На 17.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Васил Радев, Възраждане, М-Ст Николчов Дол, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Хаджи Макарий

На 17.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика

На 18.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   34-Ти Троянски Полк, Ангел Кънчев, Васил Левски, Възраждане, Д-Р Спас Бояджиев, Любен Каравелов, Панайот Волов, Симеон Велики, Феликс Каниц, Христо Ботев, Черковна

На 18.10.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, Георги С.Раковски, Кв.Ливадето, Крайречна, Мах.Райковска, Местност Лисичи Дупки

Община Угърчин  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Левски, Кирил И Методий, Кокиче, Лиляна Бърдарова, Никола Григоров, Свинево, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Фиденков

На 15.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Мах.Съевска

Община Ябланица  

На 18.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 15.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Драгойца, Местност Пали Лула, Местност Шумнене, Шумнене

 

 
ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ ЛОВЕЧ
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска