Съобщения
07.09.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 10 - 14 септември 2018 г.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 10 – 15 септември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене            Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски

Община Ловеч  

За периода 10-13.09.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  Бул Мизия и Освобождение, Здравец, Освобождение

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Осъмска

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:  Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 10.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Борис Данков, Борислав, Братя Павлови, Васил Априлов, Васил Левски, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Иван Вазов, Козлодуй, Крайна, Любен Каравелов, Мадара, местност Ямата, Нейко Найденов, Одринска, Опълченска, Осъм, Покой, Поляна, Преспа, Район Ж. П. Гара, Рачо Радев, Рила, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор

На 10.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, Ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, местност Стопански Двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Съединение, Трети Март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор

На 10.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Деветаки:  местност Мутьова Поляна

На 10.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Дойренци:  Тодор Киров

На 11.09.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  Александър Стамболийски, Ген. Столетов, Княз Имеретински, Черковна

На 12.09.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Казачево:  Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж. П. Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна

На 12.09.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Ловеч:  Доктор Съйко Съев, местност Печковец, местност Полето, местност Сливешки Ливади, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона

На 12.09.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Сливек:  Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 12.09.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Хлевене:  Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев

Община Луковит  

На 10.09.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Голяма Брестница:  Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С. Раковска, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, местност Данчова Могила, местност Жидевица, Никола Й. Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 10.09.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Луковит:  Възраждане

На 10.09.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Пещерна:  Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска Долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Торос:  157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К. Яворов, Под. Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода

На 10.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Луковит:  Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дерманци:  Баба Тонка

На 11.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Тодоричене:  Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Мочура, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дъбен:  Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска

На 11.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дерманци:  000268, М. Башивец, 079051, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Еледжиково, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Керамична, Козлодуй, Крайбрежна, Къчовското, Любен Каравелов, местност Батовото, Мизия, Оборище, Околовръстна, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Петко Д. Петков, Подполковник Калитин, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Свети Свети Кирил и Методи, Струмица, Съединение, Тракия, Трети Март, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис 1, Цар Калоян, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка, Юрий А. Гагарин, Ямен, Яне Сандански

На 12.09.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Луковит:  Vіі Кв. 182, Глоговец, Димитър Димов, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Лоза, Македонска, Петко Д Петков, Пирот, Предел, Росица

На 14.09.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Луковит:  Воденичарска, Глигора, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Левира, Македонска, Остреница, Отец Паисий, Сливница, Софроний Врачански, Странджа, Цанко Церковски

Община Тетевен  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци:  001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 10.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:  002105 Екатте 07884, Бабинци

На 10.09.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен:  Махала Свидово

На 10.09.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Черни Вит:  Васил Левски, Миковци

На 12.09.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Черни Вит

На 13.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Васильово:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  62579. 150. 12, 62579. 168. 546. 1, Баба Тонка, Басарим, Брязово, Васил Левски, Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Гугла, Даковото, Еделвайс, Заводна, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Капетан, Иглика, Кокиче, Костина, Краището, Крайречна, Лало Войвода, Лъга, Любен Каравелов, Нецов Дол, Никола Вапцаров, Отец Кирил, Отец Паисий, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Пи-62579. 164. 2, Просвета, Стара Рибарица, Старчов Дол, Студентска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царичина, Черна Река, Шалски Дол, Юрий Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Тетевен:  Люляк, Махала Глотното, Махала Свидово, Махала Скрибътна, местност Атанашкото, местност Върбака, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пейков Дол, местност Пладнището, местност Преграда, местност Присоето, местност Просеченик, местност Скрибътна, Пладнището, Преграда, Свидово

На 13.09.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Баба Тонка, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Капетан, Нецов Дол, Стара Рибарица, Христо Ботев, Черна Река, Шалски Дол

На 13.09.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:  Присойка

Община Троян  

На 10.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, махала Баба Стана, махала Коевски Ливадки, махала Радоевското, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 10.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Кв. Ливадето, Ливадето, махала Дрянска, махала Калчевска, махала Райковска, махала Сеновоза

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Еделвайс, Иван Лалев, Кичура, махала Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  махала Сеновоза

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Черни Осъм:  Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища на Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Миленча, М. Стойновска, М. Стругът, Общ. Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 11.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Черни Осъм:  Амбарица, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Стойновска, М. Стругът, Първи Май, Стойновска

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:  Девети Септември, Иван Дочев Дочковски, Кирил и Методий, Ковачовец, Първомайска, Стойко Хр. Дулевски, Христо Ботев

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:  Девети Септември, Девети Септември, Захари Стоянов, Иван Дочев Дочковски, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Ковачовец, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Хр. Дулевски, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 13.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, 9-та, Архимадрит Хаджи Макарий, Данчо Василешки, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Комсомолска, Ливадата, Младост, Пенко Йотов, Стара Планина, Христо Ботев, Цочо Стоянов

На 13.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Кв. Ливадето

На 13.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Георги С. Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Опълченска, Поч. Дом Капина, Христо Гадевски

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Балканец:  Ген. Карцов, Христо Петков

На 14.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Черни Осъм:  Амбарица, М. Жеравица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска

На 14.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Кв. Балкан, махала Средно Трапе

На 14.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Горно Трапе:  Дочо Гадев, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски

Община Ябланица  

На 11.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, местност Братевец, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

На 13.09.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско Въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи Май, Трети Март, Филип-Тотю

На 14.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци:  Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев

На 14.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравата:  Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

 

 

 
ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ ЛОВЕЧ
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска