Съобщения
05.04.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 10 - 13 април 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Априлци,  Общ. Априлци:   Ковашка/Острец/,  Марагидик/Острец/,  Острец/Острец/,  Отдих/Острец/,  Русалийски Проход/Острец/,  Сенковчица/Острец/,  Събевска/Острец/,  Топола/Острец/,  Цанко Дюстабанов/Острец/

Община Ловеч  

На 10.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   Търговска

На 10.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./   На 12.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   Освобождение

На 11.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   местност Синан Тепе,  Хан Кубрат

На 11.04.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Микре:   Васил Героя

На 11.04.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Соколово,  Общ. Ловеч:   Васил Левски,  Иван Вазов,  Любен Каравелов,  Македония,  Незабравка,  Никола Вапцаров,  Отец Паисий,  Петко Войвода,  Под Липите,  Сергей Румянцев,  Тодор Каблешков,  Трифон Кунев,  Христо Смирненски

На 11.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 12.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски,  Васил Левски,  Георги Бенковски,  Георги Кирков,  Георги С.Раковски,  Изгрев,  Марица,  Мизия,  Оборище,  Паисий,  Панайот Хитов,  Пенчо Славейков,  Пирин,  Свети Кирил и Методий,  Съединение,  Хаджи Димитър,  Хан Крум,  Черно Море,  Шипка

На 12.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Кооперативен Пазар,  Осъмска,  Райна Княгиня,  Тодор Каблешков,  Търговска

На 13.04.2018 г. /12:15 - 14:00 ч./ -  Малиново,  Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски,  Васил Коларов,  местност Юртлука

Община Тетевен  

На 10.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Бабинци:   Главна,  М-Ст Дунчевото

На 10.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен:   махала Гечовото,  местност Дунчовото

На 10.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дивчовото:   Георги Бенковски,  Йото Генков

На 11.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884,  Іv-52,  Главна,  махала Арамлия,  махала Бадънското,  махала Близнаците,  махала Полъта,  махала Трескавец,  местност Чашката,  Първа

На 11.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Васильово:   Георги Бенковски,  Георги Димитров,  Христо Андреев,  Юрий А.Гагарин

На 11.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884,  Бабинци

На 12.04.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Гложене,  Общ. Тетевен:   Бряст,  Васил Драганов,  Двадесет и Трети Септември,  Лальо Ненов Динов,  Никола Врачев,  Прогрес,  Явор

На 13.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Черни Вит:   Васил Левски,  Димитър Стойков,  Еловска,  махала Елов Дол,  местност Боатин,  Явор

На 13.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Рибарица,  Общ. Тетевен:   Брязово,  Георги Бенковски,  Даковото,  Иван Вазов

Община Троян  

На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм:   Дочо Чакъров,  Колю Бояджиев,  Сава Пенев

На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян,  Общ. Троян:   Кв.Балкан,  махалаСредно Трапе

На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Велчево,  Общ. Априлци:   Местн.Джокари

На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   махалаРеката,  Цанко Влаховски

На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дебнево:   махалаБеров Мост

На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм:   М.Бъзево,  М.Жеравица,  М.Кошутина,  М.Стругът

На 13.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Дълбок Дол:   Бор,  Васил Мочев,  Васил Събчев,  Иван Дончев,  Пчелинът,  Първи Май,  Теменуга,  Чучура

Община Ябланица  

На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч./ -  Брестница,  Общ. Ябланица:   Васил Левски,  Вуто Даскала,  Вутю Малков,  Георги Бенковски,  Глоговец,  Девети Май,  Джорковци,  Долна Коритна,  Дъб,  Единство,  Заводска,  Иван Данов,  Коритна,  Лало Йотов,  Липа,  Мильовци,  Никола Петков,  Оборище,  Осми Март,  Петър Василев,  Победа,  Прогрес,  Равнището,  Серванска,  Сергей Румянцев,  Стара Планина,  Стефан Цаков,  Стоянковото,  Съева Пещера,  Трети Март,  Цоло Гетов,  Шипка

На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч./ -  Сопот,  Общ. Угърчин

На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Български Извор:   112005,  151001,  Александър Стамболийски,  Баба Тонка,  Бузлуджа,  Васил Левски,  Вит,  Георги Бенковски,  Георги Раковски,  Демокрация,  Дунав,  Здравец,  Иван Вазов,  Извора,  Кокиче,  махалаБоаза,  махалаНачови Воденици,  махалаСолун,  местност Белилото,  местност Боаза,  местност Роденец,  Никола Вапцаров,  Отец Паисий,  Панайот Волов,  Пирин,  Райна Княгина,  Рила,  Родопа,  Стара Планина,  Странджа,  Тодор Каблешков,  Тракия,  Филип-Тотю,  Хаджи Димитър,  Хемус,  Христо Ботев,  Черно Море,  Шипка,  Юрий А.Гагарин

На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Глогово:   020009,  2204,  Водна,  Георги Бенковски,  Еделвайс,  Елов Дол,  Иван Вазов,  Иван Туйков,  Къдрева,  Люляк,  М.Езерото,  махалаВодна,  махалаДжебин Трап,  махалаКъдря,  махалаРавнището,  махалаРъбя,  Местн.Три Могили,  Местн.Широки Трап,  местност Мастяк,  местност Ратлака,  Пенка Михайлова,  Хаджи Димитър,  Христо Ботев,  Христо Кърпачев,  Христо Смирненски,  Юрий А.Гагарин

На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Гложене,  Общ. Тетевен:   101001

На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски,  Асен Стипцов,  Бръшлян,  Васил Априлов,  Васил Левски,  Вежен,  Габъра,  Георги Бенковски,  Градинките,  Двадесет и Втори Септември,  Еделвайс,  Здравец,  Иван Вазов,  К.Горна Ливада,  Кирил и Методий,  Косовец,  Люляк,  махалаЛъма,  Райна Княгиня,  Сава Младенов,  Синчец,  Стара Планина,  Хаджи Димитър,  Хан Аспарух,  Христо Ботев,  Христо Смирненски,  Цар Самуил,  Юрий А.Гагарин

На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски,  Бачо Киро,  Васил Левски,  Веселина Черкезова,  Иван Вазов,  Комитска,  местност Площа,  Никола Вапцаров,  Панайот Волов,  Пенчо Славейков,  Пеньо Пенев,  Площа,  Стара Планина,  Стефан Караджа,  Тодор Каблешков,  Хіі Кв.5,  Хаджи Димитър,  Хан Аспарух,  Хан Омуртаг,  Христо Ботев,  Черно Море

На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23,  43325.10.61,  43325.10.832.1,  Кол.Барашки,  Кол.Ябълчака,  местност Берча,  местност Гаджов Дол,  местност Енча,  местност Камъка Правец,  местност Коника,  местност Ябълчака,  местност Язовир Сопот

На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски,  Бузлуджа,  Васил Левски,  Витоша,  Двадесет и Трети Септември,  Девети Май,  Додьо Маринов,  Йото Влахов,  Клокотница,  Ком,  Матей Петков,  махалаБайовене,  махала Баевене,  Палич,  Панайот Волов,  Райко Даскалов,  Сава Младенов,  Сергей Румянцев,  Софийска,  Стойко Додев,  Христо Рачев,  Шипка

На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски,  Балканска,  Васил Левски,  Видинска,  Въндевска,  Георги С.Раковски,  Даловска,  Иван Вазов,  Кирил и Методий,  Колевска,  Корканска,  Кьосовска,  Марковска,  местност Зелка,  Моновска,  Московска,  Нечовска,  Никола Д. Петков,  Паисий Хилендарски,  Палангурска,  Последна,  Рачовска,  Свобода,  Хаджи Димитър,  Христо Ботев

На 12.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Български Извор:   Бузлуджа,  Васил Левски,  Вит,  Демокрация,  Дунав,  Здравец,  Иван Вазов,  Извора,  местност Белилото,  Отец Паисий,  Панайот Волов,  Пирин,  Стара Планина,  Тракия,  Христо Ботев

На 12.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч.; 12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Галата:   Александър Стамболийски,  Антон Иванов,  Бялка,  Васил Левски,  Вела Пеева,  Габаре,  Георги Бенковски,  Георги Кирков,  Гергана,  Димитър Благоев,  Димитър Полянов,  Еделвайс,  Иван Козарев,  Иван Туйков,  Йордан Йовков,  Йорданка Николова,  Капитан Петко Войвода,  Лазар Станев,  Лиляна Димитрова,  Малина,  Малчика,  Митко Палаузов,  Никола Вапцаров,  Никола Парапунов,  Пейо К.Яворов,  Пенка Михайлова,  Пеньо Пенев,  Пещера,  Свилен Русев,  Сергей Румянцев,  Стефан Караджа,  Стоян Едрев,  Хаджи Димитър,  Хан Аспарух,  Христо Ботев,  Христо Кърпачев,  Христо Смирненски,  Цар Самуил,  Цар Симеон

На 12.04.2018 г. /13:50 - 14:00 ч./ -  Брестница,  Общ. Ябланица:   Васил Левски,  Вуто Даскала,  Вутю Малков,  Възраждане,  Георги Бенковски,  Глоговец,  Дачевци,  Девети Май,  Джорковци,  Долна Коритна,  Дружба,  Дъб,  Единство,  Заводска,  Иван Данов,  Кокиче,  Коритна,  Лало Йотов,  Липа,  Мильовци,  Никола Петков,  Оборище,  Осми Март,  Петър Василев,  Печовци,  Победа,  Прогрес,  Равнището,  Серванска,  Сергей Румянцев,  Стара Планина,  Стефан Цаков,  Стоянковото,  Съева Пещера,  Теменуга,  Трети Март,  Тълкийското,  Цоло Гетов,  Шипка

На 12.04.2018 г. /13:50 - 14:00 ч./ -  Сопот,  Общ. Угърчин:   68076.291.106,  Аврамовска,  Балча,  Васил Левски,  Възраждане,  Герганица,  Димитър Пъшков,  Ендешка,  Ланзовица,  махалаСъевска,  махалаШумака,  Николовска,  Оборище,  Пердевойка,  Петриш,  Подене,  Попенец,  Последна Поляна,  Радковец,  Софийска,  Станковска,  Троян,  Угърчинска,  УПИ Іі-346,  Чепля,  Шойка

 

 
ПО ПЪТЯ НА БОТЕВАТА ЧЕТА – 2018
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска